Szkolne Schronisko Młodzieżowe KRAKÓW-GROCHOWA 21

Czytaj dalej
Materiał informacyjny Gmina Miejska Kraków

Szkolne Schronisko Młodzieżowe KRAKÓW-GROCHOWA 21

Materiał informacyjny Gmina Miejska Kraków

OBIEKT PRZYSTOSOWANY DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Bogato wyposażona baza noclegowa, idealne warunki dla rodzin, turystów indywidualnych oraz dużych grup zorganizowanych. 200 miejsc w pokojach z TV o zróżnicowanym standardzie i cenach, dostosowanych w miarę potrzeb dla każdego. Na każdym piętrze budynku w pełni wyposażona kuchnia samoobsługowa i jadalnia, świetlice rekreacyjne, bezpłatny Internet i parking dla gości Schroniska.

Atrakcyjna lokalizacja w dzielnicy Podgórze, w cichej i spokojnej okolicy, dzięki czemu oferujemy wygodny wypoczynek z dala od zgiełku miasta. W odległości około 200m. znajduje się duży teren rekreacyjny i nowocześnie zagospodarowany zalew „Bagry” gdzie można skorzystać z kąpieli, wypożyczyć kajaki, rowerki i inny sprzęt wodny. W odległości ok. 100m od schroniska znajduje się restauracja gdzie jest możliwość zamówienia wyżywienia dla grup w rozsądnych cenach.

Sprawna Komunikacja miejska umożliwia dotarcie do każdego wybranego miejsca w Krakowie. Dojazd do ścisłego centrum zajmuje około 20 minut.

www.ssm.com.pl

Kontakt:

ul. Grochowa 21; 30-731 Kraków

tel. +48 12 653 24 32

gsm. +48 697 66 18 66

e-mail: krakow@ssm.com.pl

Filia SSM – Zakopane, Krzeptówki 2

Filia Schroniska w Zakopanem to idealne miejsce z tanimi noclegami. Do dyspozycji gości 35 miejsc, dobrze wyposażona kuchnia i jadalnia pełniąca funkcję świetlicy, bezpłatne Wi- Fi, sprzęt rekreacyjny, leżaki, parking dla samochodów osobowych. Kameralny budynek zlokalizowany tuż obok Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach. Z okien Schroniska przepiękny widok na Giewont. Polecamy też odpoczynek nad potokiem opływającym budynek od strony południowej. Teren wokół placówki jest ogrodzony, znajduje się tu miejsce rekreacyjne, niewielki plac zabaw dla dzieci, mini boisko i ogrodowy grill z zadaszoną wiatą. Recepcja czynna całą dobę. Pracownicy służą pomocą w organizacji pobytu, udzielą również szczegółowej informacji turystycznej jak i pogodowej.

Kontakt:

ul. Krzeptówki 2

34-500 Zakopane

Tel. +48 18 20 66 158

Gsm. +48 660 63 73 36

e-mail: zakopane@ssm.com.pl

Materiał informacyjny Gmina Miejska Kraków

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.