Skoki na bungee Gdańsk

Czytaj dalej
Materiał informacyjny Bungee Gdańsk

Skoki na bungee Gdańsk

Materiał informacyjny Bungee Gdańsk

Jako jedyni w Gdańsku organizujemy skoki na bungee, wykorzystując do tego żurawia wieżowego, pozwalającego na oddanie skoku z wysokości 90m. Używany przez nas sprzęt to najwyższej jakości produkty renomowanych firm, gwarantujących bezpieczeństwo skoczka. Zespół składa się z przeszkolonych osób, które przygotują Was do skoku i zrobią wszystko aby pomóc Wam w podjęciu decyzji, tak aby skok był niezapomnianym przeżyciem.

Dla zainteresowanych, przed skokiem istnieje możliwość zamówienia sobie serii zdjęć ze skoku lub filmu z Kamerki GoPro, zabezpieczonej w dłoni skoczka, które do 10 minut po skoku nagrywane są na płytę CD jak i również na pendrive. Na każdego skoczka czeka certyfikat, potwierdzający oddanie skoku.

Skok na Bungee to fantastyczny pomysł na prezent, początek wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego (pamiętajcie aby skoczek był trzeźwy :)), a co pokazał poprzedni sezon, również oświadczyny. Voucher można nabyć w miejscu gdzie odbywają się skoki, w godzinach otwarcia punktu, bądź wyślemy go pocztą, jeśli napiszecie do nas facebooku lub pod adres e-mail podany w zakładce kontakt.

KONTAKT:

ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1 (Stadion Energa Gdańsk)

bungee.gdansk@wp.pl

Arek: 697-114-000

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Materiał informacyjny Bungee Gdańsk

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.