Seven Hotel****

Czytaj dalej
Materiał informacyjny Seven Hotel

Seven Hotel****

Materiał informacyjny Seven Hotel

Seven Hotel**** - to wysokiej klasy obiekt hotelowy, dysponujący przestronnymi i komfortowymi pokojami oraz salami konferencyjnymi.

Budynek usytuowany jest w Bytomiu, w dzielnicy Rozbark, w bliskiej odległości od Centrum miasta (10 min do rynku) i zjazdu z autostrady A1, łączącej Gliwice, Zabrze i Katowice.

Seven Hotel- to miejsce spotkań biznesowych i rodzinnych. Niespotykaną atrakcją hotelu w sezonie letnim, jest z pewnością unikalna restauracja, znajdująca się na dachu IV piętra obiektu, za której sprawą, podziwiać można zarówno uroki miasta, jak i jego okolic. Tu również, skosztować można najlepszych specjałów kulinarnych autorstwa naszego Szefa kuchni.

Obiekt dysponuje strefą SPA, salonem fryzjerskim oraz ściśle współpracuje z renomowanym Centrum Stomatologicznym Dawiec. Jako, prawdopodobnie jedyny tego typu hotel w Polsce,

w swojej dyspozycji posiada także ultralekki samolot, który zapewnia możliwość przelotu nad Śląskiem oraz Beskidem, dzięki czemu podziwiać można góry z lotu ptaka.

Seven Hotel****

ul. Feliksa Musialika 7

41-902 Bytom

tel. 32 706 90 31, 721 277 777

recepcja@sevenhotel.pl

Materiał informacyjny Seven Hotel

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.