Piotr Rzepecki

Reprezentacja. Oficjalnie: Cezary Kulesza potwierdził. Znamy datę prezentacji nowego selekcjonera

Reprezentacja. Oficjalnie: Cezary Kulesza potwierdził. Znamy datę prezentacji nowego selekcjonera Fot. Adam Jankowski
Piotr Rzepecki

Reprezentacja. Prezes PZPN Cezary Kulesza poinformował na Twitterze, że we wtorek 24 stycznia poznamy nazwisko nowego selekcjonera. Na tę okazję na stadionie PGE Narodowym w Warszawie zostanie zorganizowana konferencja prasowa, na której kibice i dziennikarze będą mogli powitać nowego szefa kadry.

Od miesiąca kibice reprezentacji Polski zastanawiają się, kto poprowadzi Biało-Czerwonych. Z końcem 2022 roku wygasł kontrakt Czesława Michniewicza, który od stycznia 2022 roku odpowiadał za wyniki Polaków. Były trener Legii awansował na mundial, a także wyszedł z grupy na turnieju, ale związek nie przedłużył z nim umowy.

Kto go może zastąpić? Zdaniem mediów największe notowania ma Paulo Bento. 53-letni Portugalczyk niedawno rozstał się z reprezentacją Korei Południowej, z którą na katarskim mundialu osiągnął 1/8 finału.

[polecany]24345693[/polecany]

Innymi kandydatami są Hervé Renard czy Vladimir Petković, bowiem Cezary Kulesza na łamach RMF FM potwierdził, że jego wybór ograniczył się wyłączenie do trenerów zagranicznych.

Znamy datę ogłoszenia selekcjonera. Cezary Kulesza potwierdził

Prezes związku ogłosił, że 24 stycznia poznamy nazwisko nowego selekcjonera. Podobnie jak przed rokiem, kiedy został ogłoszony Michniewicz trenerem kadry, nazwisko nowego szefa kadry poznamy podczas konferencji na stadionie PGE Narodowym w Warszawie. - Wybór nie był łatwy, ale wierzę, że z nowym trenerem przeżyjemy wiele pięknych chwil! - napisał Kulesza na Twitterze obok informacji o dacie konferencji.

[twitter]https://twitter.com/Czarek_Kulesza/status/1617099663437451264[/twitter]

Potwierdziły się tym samym doniesienia portalu TVP Sport, który poinformował, że właśnie w najbliższy wtorek zostanie zwołana konferencja. Wcześniej mówiło się o środzie, 25 stycznia.

[polecany]24350749[/polecany]

REPREZENTACJA w GOL24

Więcej o REPREZENTACJA - newsy, wyniki, terminarze, tabele

Piotr Rzepecki

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.