Poznaj Pieniński Park Narodowy z perspektywy rzeki…..

Czytaj dalej
.

Poznaj Pieniński Park Narodowy z perspektywy rzeki…..

.

Jesteśmy ludźmi młodymi, otwartymi na świat, jednocześnie doceniającymi to, z czego powinniśmy być najbardziej dumni. Każdy ma swoją małą ojczyznę, naszą są Pieniny, które znamy niczym własną kieszeń. Podjęliśmy się odpowiedzialnej misji i sukcesywnie ją realizujemy – zarażamy miłością do Pienin, pokazując, że wszystko to, po co inni wyjeżdżają za granicę, tak naprawdę jest dostępne na wyciągnięcie dłoni.

Zajmujemy się organizacją spływów w krainie Dunajca, ukrytej w gąszczu zalesionych zboczy i wapiennych urwisk skalnych. Na południu Polski w sercu Pienin - organizujemy spływy pontonowe i kajakowe, pokazując Wam piękno Dunajca z innej perspektywy.

W ramach pakietu oferujemy Państwu opiekę instruktora na pontonie, cały sprzęt na czas spływu (m.in. beczki hermetyczne, bilet wstępu na teren Pienińskiego Parku Narodowego, darmowy parking w Szczawnicy), certyfikowany i wygodny sprzęt.

Płyniesz z nami?

Start spływu: Sromowce Niżne
Meta: Szczawnica około15 km
Jak długo? Około 2 godzin w zależności od stanu rzeki
Dla kogo? Dla osób indywidualnych, szkół, kolonii, obozów, firm, grup zorganizowanych, dla wszystkich, którzy chcą łączyć aktywny wypoczynek z odkrywaniem pięknych zakątków południowej Polski.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.