Najlepsze prace dyplomowe nagrodzone

Czytaj dalej
Politechnika Świętokrzyska

Najlepsze prace dyplomowe nagrodzone

Politechnika Świętokrzyska

Konkurs dla studentów Politechniki Świętokrzyskiej na najlepsze prace dyplomowe rozstrzygnięty. Wyróżnienia otrzymało 23 studentów Politechniki Świętokrzyskiej. Prace były ocenianie w 9 dziedzinach od informatyki po architekturę i transport. W sumie na konkurs wpłynęło ich 73.

„Takie konkursy są potrzebne, bo ułatwiają kontakt młodym ludziom z przedsiębiorcami”- mówi prof. Wiesław Trąmpczyński, rektor Politechniki Świętokrzyskiej.

Studenci otrzymali nagrody pieniężne w wysokości 5 tysięcy złotych lub płatne staże. Z niektórymi przedsiębiorcy chcą nawiązać współpracę i nie wykluczają, że widzą ich w gronie swoich pracowników. Szymon Mazurkiewicz, dyrektor Kieleckiego Parku Technologicznego ma nadzieję, że autorzy najlepszych prac dyplomowych będą w przyszłości pracowali w firmach mieszczących się w KPT. Dokładnie rok temu Park podpisał porozumienie o współpracy z Politechniką Świętokrzyską. Konkurs na najlepszą pracę dyplomową jest jednym z efektów tego porozumienia.

Partnerzy i obszary:
Transition Technologies – informatyka
IOZE – mechatronika oraz budownictwo
Enerko Energy – elektrotechnika
Tera Group Pracownia Architektoniczna – architektura
VIVE Transport – transport i logistyka
Barlinek – inżynieria środowiska
PerfectDoor – inżynieria produkcji
FPD – ekonomia

Politechnika Świętokrzyska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.