Loteria DZ trwa, ale nagrody już są [WIDEO]

Czytaj dalej
Justyna Przybytek

Loteria DZ trwa, ale nagrody już są [WIDEO]

Justyna Przybytek

Za nami drugie losowanie w loterii „Mieszkanie za czytanie”. Znów rozlosowaliśmy dziesięć nagród dodatkowych i mamy dziesięcioro szczęśliwych laureatów. Poniżej prezentujemy listę zwycięzców!

Loteria „Mieszkanie za czytanie” trwa od kwietnia. Od tego czasu zasypali nas już Państwo tysiącami listów z zestawami kuponów i kartami prenumeratora, wśród zgłoszeń sporo jest też tych od Czytelników, którzy wykupili abonament naszego interaktywnego tygodnika Śląsk Plus. Wszystkie one grają o nagrodę główną, czyli mieszkanie - wyremontowane i w pełni wyposażone - w ścisłym centrum Katowic o wartości 230 tysięcy złotych, ale też o nagrody dodatkowe. Losowanie mieszkania odbędzie się w październiku, tymczasem co miesiąc losujemy nagrody dodatkowe. Pierwsze losowanie odbyło się w maju, kolejne - w ubiegłą środę. Na parterze biurowca Media Centrum w Sosnowcu wysypaliśmy tysiące kopert z aż 12 olbrzymich worków. Kto wygrał?

[Ty też możesz być zwycięzcą loterii - kliknij i weź udział!]

Tym razem szczęście uśmiechnęło się przede wszystkim do pań, bowiem wśród dziesięciorga zwycięzców nagród dodatkowych kobiet jest aż osiem, oraz do mieszkańców Katowic, bo to miasto pojawiło się na aż czterech wylosowanych zestawach kuponów. Przejdźmy jednak do rzeczy!

Aparat fotograficzny marki Panasonic wygrała Krystyna Zielińska z Katowic. Drugi, taki sam aparat, wygrał Maciej Rogalski z Wojkowic. Wylosowaliśmy także posiadaczy dwóch nowych tosterów marki Tefal. Pierwszy zdobyła Janina Sikora z Katowic, drugi Halina Nowak z Katowic. Żelazko marki Tefal trafiło do rąk Teresy Augustyn z Mysłowic, natomiast golarka męska Panasonic do Karola Koziołka z Pyskowic. A ekspres przelewowy marki Bosch stał się własnością Marty Jandały z Czeladzi.

Ostatnim w tym losowaniu katowiczaninem, któremu szczęście dopisało, jest Józef Rzepus, który wygrał DVD LG. Odkurzacz Dirt Devil wygrała natomiast Janina Hajduk z Przyszowic, zaś telewizor LC Panasonic - Urszula Biedrawa.

O wylosowanie szczęśliwych i zwycięskich kopert poprosiliśmy w ubiegłą środę Grażynę Polańską-Berdek, naszą Czytelniczkę z Katowic, zwyciężczynię pierwszego losowania nagród dodatkowych, która akurat w ubiegłą środę przyjechała do Media Centrum odebrać wygraną mikrofalówkę. Pani Grażyna spisała się znakomicie, czemu trudno się dziwić, bo jako wierna Czytelniczka DZ zasady naszej loterii zna doskonale.

- Mąż jest prenumeratorem, ale to ja zawsze pierwsza czytam gazety, a od początku loterii wycinam kupony - mówiła. Zestawów kuponów wysłała już cztery. Nagroda bardzo ją cieszy.

- Ale czekam na mieszkanie, mamy z mężem pokój z kuchnią, więc przydałoby się większe. A mikrofalówka? Mamy w domu, ale już zużytą, więc nowa jest w sam raz - mówiła. Swoje nazwisko na liście zwycięzców pierwszej loterii znalazła w gazecie po pierwszym losowaniu.

- Byłam w szoku. Mówię, Boże, jakie szczęście. W takie gry nigdy jeszcze nie grałam, jeśli już, to jedynie w Lotto. Jak dotąd wygrywałam jedynie trójki, czyli drobne kwoty. Na pewno będę wysyłała kupony do samego końca, bo loteria jest prosta, zasady nieskomplikowane. Znajomi, jak usłyszeli, że wygrałam, to pytali, czy też mogą jeszcze dołączyć, mówię, że pewnie - opowiada pani Grażyna. To prawda, do naszej loterii można dołączyć niemal na każdym etapie jej trwania, trzeba to zrobić jednak na tyle wcześnie, aby uzbierać minimalną ilość kuponów (12), które drukujemy w codziennych wydaniach gazety, ale można także wykupić prenumeratę DZ i otrzymywać, oprócz gazet z kuponami, także Karty Prenumeratora, traktowane jako jeden gotowy zestaw kuponów, albo wykupić abonament Śląska Plus. Można także, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną, połączyć wszystkie trzy sposoby gry.

Bo gra jest warta świeczki. Nagrodą główną w loterii jest mieszkanie przy ulicy Moniuszki w Katowicach (42,34 m kw.). Dodajmy, że mieszkanie jest w pełni wyposażone. Przeprowadzka marzy się pani Grażynie.

- Mieszkam w centrum Katowic i bardzo sobie chwalę tę lokalizację, to dobre miejsce, bo wszędzie jest naprawdę blisko - przekonuje Czytelniczka.

[Ty też możesz być zwycięzcą loterii - kliknij i weź udział!]

Justyna Przybytek

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.