.

Dla każdego od 4 do 100 lat!

Dla każdego od 4 do 100 lat!
.

Dzięki tunelowi lotne stają się nie tylko myśli. Tajniki technik ułożenia ciała oraz sposobów zmiany jego pozycji odkrywane przez doświadczonych instruktorów pozwala na przejęcie całkowitej kontroli nad lotem i przemieszczanie się w dowolnym kierunku. Sterowanie odbywa się jedynie za pomocą siły mięśni, więc jest to zdrowa aktywność fizyczna odpowiednia dla ludzi w każdym wieku, która daje uczucie wolności i dostarcza pozytywnej energii.

Nauka latania w naszym tunelu zajmuje średnio godzinę. W tym czasie każdy adept szybowania w powietrzu przechodzi odpowiednie szkolenie “na sucho” z teorii latania. Następnie jest ubierany w profesjonalny kombinezon dedykowany do skoków z samolotu/lotów w tunelu, gogle oraz kask ochronny.

W trakcie lotu każdy może liczyć na profesjonalną pomoc instruktora latania. Gwarantujemy dawkę adrenaliny, wielkie emocje i extremalne przeżycia.

Do tej pory najbliższy Trójmiasta tunel aerodynamiczny znajdował się w Prądkach pod Bydgoszczą. To właśnie tam od 8 lat jeździły osoby, które chciały przeżyć podniebną przygodę bez ryzyka związanego z wyskakiwaniem z samolotu i towarzyszącego temu stresu.

- Przez ten czas odwiedziło nas sporo osób z Trójmiasta, mówiąc że brakuje im takiego miejsca. Faktycznie, na północy kraju, nasz tunel pod Bydgoszczą jest w tej chwili jedynym dostępnym tego typu urządzeniem - mówi Piotr Makowski z firmy Maxfly, prowadzącej m.in. tunel aerodynamiczny.

Już niedługo się to zmieni. Przy stadionie zbudowanym na Euro 2012 stanie tunel do latania Maxfly.

https://tunel.aero/

.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.